Recenzie

Vážený zákazník, veľmi si vážime Vaše hodnotenia a recenzie. Ďakujeme.

7 komentárov

 1. JUDr. Lenka Balážiová píše:

  Profesionálny prístup, odbornosť, flexibilita, ochota, ústretovosť a ľudský prístup. Vrelo odporúčame, sme maximálne spokojní!

 2. Ivan Žikla píše:

  Pri rekonštrukcii RD sme nemali šťastie na stavebnú firmu, ktorá rekonštrukciu realizovala a na povrch vychádzali rôzne nedostatky, ktoré bolo potrebné opraviť. Vymenili sme všetkých profesistov a zúfalo hľadali nových, ktorý by to dokončili. Už veľmi opatrne sme sa snažili dôverovať novým ľuďom. Pán Macko svojim prístupom, spoluprácou, samostatnosťou, inovatívnosťou a precíznosťou bol konečne dobrá skúsenosť s rekonštrukciou. Vrelo odporúčame. Boli sme veľmi spokojní.

 3. Vojtech Halveland píše:

  S firmou BPS som bol nadmieru spokojny. Ustretovost a profesionalita od zaciatku komunikacie az po uspesnu realizaciu zákazky. Navrh riesenia a farebne prevedenie plne zodpovedalo mojim predstavam. Predpokladany termin realizacie bol dodrzani, resp. zrealizovany v predtermine. Z mojej strany odporucam kazdemu, kto chce kvalitu a seriozny pristup. Dakujem. V. Halveland (realizacia posuvnej brany, vyplni a vchodovej branicky)

 4. Jaroslav Hrušovský píše:

  Som velmi spokojný s Vašim prístupom, od dopytu po konečnú realizáciu. Vaše návrhy riešenia, komunikácia, realizácie, služby sú na vysokej úrovni. Rád s Vami budem spolupracovať i v budúcnosti. Len tak ďalej …

 5. Jana Bajnoková píše:

  Prijemne vystupovanie, ochota,kvalitna praca, profesionalita, vyborna spolupraca.

 6. Michal Jandel píše:

  Velmi spokojny. Profesionalny pristup, odbornost, montaz, servisna udrzba. Dodanie dielo zodpoveda pozadovanej kvalite za primeranu cenu.

 7. Slávka Selecká píše:

  veľmi spokoný

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.